Wypożyczalnia aut Gdańsk najtaniej

 

Wypożyczalnia pojazdów obsłużyła już setki zadowolonych klientów. W ofercie można znaleźć pojazdy osobowe, busy, 9-osobowe, auto-lawety i samochody dostawcze. Wypożyczenie pojazdu jest możliwe na obszarze całego Trójmiasta. W biurze należy okazać dowód tożsamości oraz prawo jazdy i natychmiast można cieszyć się jazdą.

 

 

Stali użytkownicy nie muszą wpłacać kaucji natomiast oferowane im są atrakcyjne rabaty. Samochód może zostać dostarczony w podaną przez wynajmującego lokalizację na obszarze Gdańska, Gdyni i Sopotu. Flota jest co jakiś okres uzupełniana o nowe auta. To świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność. Przemierzanie Gdańska i Gdyni już nie będzie problemem. 

Wypożycz samochód - Wynajem samochodów Gdańsk

 

 

Cenimy sobie Państwa bezpieczeństwo, toteż każdy pojazd objęty jest ubezpieczeniem jak również ma najnowsze systemy zabezpieczeń. Niewątpliwą wartością wypożyczalni w Gdańsku i Gdyni jest nastawianie się do wymogów klienta. Dostępne są również auta ekonomiczne, jak i ekskluzywne. Posiadamy coś na wszelką okazję.

 

 

W Gdańsku pojazd można wynająć tuż po opuszczeniu samolotu, ponieważ wypożyczalnia znajduje się nieopodal portu lotniczego im. Lecha Wałęsy. Dogodne położenie sprawia, że wiele podróżnych zawierzyło wypożyczalni. Wybrany samochód można zarezerwować z wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że będzie on na Państwa czekał gotowy do wyjazdu. Konieczne jest podanie daty i godziny zwrotu. Wypożyczalnia jest do dyspozycji użytkowników 24h na dobę. Na im dłużej wypożyczany jest pojazd, tym mniejszy jest koszt dzienny jego użytkowania. Wolno jednak zdecydować się tylko na jeden dzień jazdy. Przy wypożyczeniu powyżej 30 dni nie obowiązuje limit kilometrów, jakie można przebyć.

 

 

Wszystkie auta będące w posiadaniu firmy zostały wstawione i przedstawione na stronie www. Na niej można wyszukać informacje, jak wygląda auto, które chcą Państwo wypożyczyć, zobaczyć, jak dużo spala i jak dużo kosztuje wynajem na dzień. Polisa samochodu kosztuje od 10 zł dziennie. Wynajęcie niektórych pojazdów nie wymaga wpłacenia kaucji. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się więcej, mogą zadzwonić na infolinię zakładu. 

 

wypożyczalnia samochodów Trójmiasto Wypożyczalnia busów Gdynia Wynajem samochodów Gdańsk Wypożyczalnia samochodów Gdynia Wypożyczalnia samochodów Gdańsk lotnisko